Het is vandaag de dag vaak een kat en muis spelletje tussen gasten van het zogenaamde Bikelife en de mannen en vrouwen in blauw en heel lichtblauw. Voor de veiligheid van de andere weggebruikers mag je je brommer of scooter niet opvoeren of stunts uithalen met je motor met verlengde achterkant. Zien die Bikelife gasten anders, want ze zien het gevaar niet en vinden daar dat ze niets fouts doen.
Deze gasten hebben een oplossing gevonden aan het Tom en Jerry spelletje met de politie en hebben shirtjes aangetrokken van zoals zij deze diensten noemen, 'Smeris' en 'Hondhaving'. Op het eerste gezicht zal de politie toch even in verwarring zijn en denken dat het ondercover agenten zijn. Staat trouwens een gevangenisstraf op van maximaal drie maanden of een geldboete van maximaal 4150 euro. Via RK-bikelife.
Plaats reactie
3 reacties
Lekkerdingdong +3056
draagt hij echt serieus ook een matchend outfit omdat zijn scootertje ook rood is?
diederick_valentijn_stockgaerd +348
Vindt de passagier wel lekker, zo met zn piemel tegen de kont van de bestuurder. daarom ook zo een dunne broek aan dan voelt hij de bilrand tegen zn duitsehelm
HP +9964
Als het Frederik en Tinus zijn dan kan ik de grap wel waarderen.