De vraag is of je uberhaupt nog ooit je huis uit durft bij de minste of geringste bewolking, want wat deze vrouw in South Dakota meemaakt is simpelweg doodeng. Denk je ff een beetje aan te rommelen op je eigen oprit, slaat de bliksem opeens in de boom waar jij een meter van verwijderd staat.
Aan de ene kant kun je denken: ik kom nooit meer in de buurt van een boom voor de rest van mijn leven. Aan de andere kant is de kans wel héél klein dat de bliksem nog een keer in die boom slaat. Bovenal is dit weer zo’n moment dat je blij bent dat mensen camera’s hebben hangen. Niet alleen om een Lil’ misbruikende rapper te exposen, maar ook voor dit soort materiaal. Want als deze meid op een verjaardag verkondigt dat de bliksem een meter van haar vandaan insloeg, dan dacht de rest van de familie dat ze van de spacecake af had moeten blijven. Hoeft ze gelukkig dus niet.
Topreactie
Lekkerdingdong +3004
wat een kutwoning maar met een enorm eigen terrein , super jaloers hoor
Plaats reactie
5 reacties
Tommie +4961
Donar mist ook weleens....
Shigoya +592
Als ze 90 graden gedraaid stond was ze er niet meer geweest. Het faseverschil had haar dan gedood, nu stonden beide voeten op exact de zelfde afstand van de inslag.
HP +9827
Het geluk kan soms aan een ijzeren draadje hangen.
romaro +1707
Faseverschil heb je niet bij blikseminslagen. Dat is gewoon onmogelijk om te maken met 1 energiegeleider.
Je wil graag slim overkomen maar probeer eens de woorden trechterspanning in de potentiaaltrechter te gebruiken voor je uitleg.
Lekkerdingdong +3004
wat een kutwoning maar met een enorm eigen terrein , super jaloers hoor