De virale sensatie uit Nederland van dit moment is toch wel Boer Harm. Deze gemaskerde boer heeft met 'Brommers Kieken' een gigantische hit gescoord en de agenda van Boer Harm wordt per dag voller met optredens in binnenland en straks in het buitenland met een heuse zomertoer. Jong en oud hebben regelmatig het nummer met het bekende "Heng Heng Heng" in hun hoofd zitten en dit schreeuwt natuurlijk om een waardige opvolger.
David Bouman en Mischa Van Brakel (rapper Blake) hebben weer samengezeten om een nummer te produceren en dat is het nummer 'Komkommer' geworden. En dat zijn dezelfde muziekcredits als het nummer 'Brommers Kieken', dus kun je jezelf blijven afvragen of het toch niet David Bouman is achter het masker of dat rapper Blake de persoon van Boer Harm voor zijn rekening neemt.
Wij voorspellen wederom een hit, want 'Komkommer' blijft ook weer in je hoofd zitten en is makkelijk mee te zingen. En ook de videoclip zal bij veel mensen in de smaak vallen, alleen is er nu wel een duidelijke leeftijd aangegeven hoe oud je moet zijn om te kijken, namelijk 18 jaar en ouder.

Topreactie
Tommie +4953
Bizar slecht zeg..
Plaats reactie
5 reacties
nipe +2314
in ieder geval beter om naar te kijken dan europapa!!
ApPendix +446
Het zijn treurige tijden.
ApPendix +446
Voor het eerst dan toch maar eens naar boer Harm gekeken. Was gelijk de laatste keer.
Wat een treurnis en ellende !
Tommie +4953
Bizar slecht zeg..
HP +9825
Met 18+ verwacht ik dat een komkommer niet alleen in de mond verdwijnt.