Als je alle berichten over de jaarwisseling bij elkaar optelt, dan valt het misschien toch wel mee met de heftige nacht waarover eerder werd gesproken. Vuurwerkverbod of niet, er zullen altijd idioten zijn die hun knalletjes uit het buitenland halen en hier niet voorzichtig mee omgaan.
Richard de Mos en Rachid Guernaoui van Hart voor Den Haag vinden dat het vuurwerk niet voor de problemen zorgt, maar het gedrag. En daar hebben ze ook beelden bij van 'geteisem' die op de Beeklaan zorgen voor een levensgevaarlijke situatie. Wajoo! Een vuurwerkverbod gaat inderdaad geen einde maken aan dit soort situaties, want dit kun je niet kant en klaar bij je legale vuurwerkdealer kopen. Ze hebben inmiddels de burgemeester van Den Haag ingelicht. Via.
Topreactie
yamaxi5089 +47
Is het juiste filmpje wel bij dit artikel geplaatst? Het lijkt er namelijk sterk op dat bovenstaand tafereeltje zich ergens diep in Marokko afspeelt.
Plaats reactie
9 reacties
Sjoerd +2883
"Richard de Mos en Rachid Guernaoui van Hart voor Den Haag vinden dat het vuurwerk niet voor de problemen zorgt, maar het gedrag."
Dit speelt wel meer..
MonsieurCannibale +706
Zo denken ze er ook bij School shootings over.
leipegek +206
gelukkig gaza iedereen nog btw
Rto +119
Ik weet niet maar dit zijn toch gewoon Hezbollah strijders. We moet ons toch meer gaan richten op meer of minder buitenlands tuig. En ook de laatste generaties kunnen terug hun ouders en voor ouders kunnen ook of konden ook geen Nederlands, en vriendjes of vriendinnetjes hadden ze hier ook niet.
Prikker +3222
Sooowwww heyyyy wat unnuh knal jonguhhh !!!
yamaxi5089 +47
Is het juiste filmpje wel bij dit artikel geplaatst? Het lijkt er namelijk sterk op dat bovenstaand tafereeltje zich ergens diep in Marokko afspeelt.
JeMoeder +2814
Zoveel herrie om een Turkse Straat Pizza
klaarsz +825
Ies koeltoer...
MonsieurCannibale +706
2018 belde ze willen hun racistisch comment terug.