Een aantal weken geleden ging het nieuws flink rond van een 17-jarige pizzabezorger die twee modellen trof die de fantasie van veel mannen met hem waar wilden maken. Alleen het was niet de fantasie van de jongeman en hij deed aangifte.
Vandaag was de uitspraak in de zaak tegen Michellle de K. en Cato van der K., en de beide 25-jarige vrouwen zijn veroordeeld tot een dag gevangenisstraf en taakstraffen van 120 en 60 uur.
De rechtbank in Alkmaar sprak een van de vrouwen vrij van de aanranding, maar achtte beiden schuldig aan het maken en verspreiden van de filmopnamen. De officier van justitie had tegen de twee drie maanden cel geëist.
Volgens de rechtbank werd het slachtoffer toen hij aanbelde "volkomen overrompeld" door het "opdringerige gedrag" van een van de vrouwen, die hem "onverhoeds" in zijn kruis greep en betastte.
Verdachten Michelle de K. en Cato van der K. vertelden allebei onder invloed te zijn geweest van alcohol en lachgas toen ze op een zaterdag in mei 2020 een pizza en drankjes bestelden. Thumbnail via.
Topreactie
Remspoor +1874
Ik rij nu al een dikke 2 weken rond door Alkmaar op een scooter met een stapel diepvries pizza’s, maar nog steeds niet gebeld…..
Plaats reactie
2 reacties
HenkPowerbank +1830
Vast een Marokkaanse pizzabezorger. Die willen alleen vrouwen die ze zelf lastig vallen.
Remspoor +1874
Ik rij nu al een dikke 2 weken rond door Alkmaar op een scooter met een stapel diepvries pizza’s, maar nog steeds niet gebeld…..
Lekkerdingdong +3063
in welke wijk woon jij?