Ene Jeroen is even de spreekwoordelijke Sjaak. Zo ontmoette Jeroen een leuke dame in de bar en na veel praten en drinken werd het feestje voortgezet in een hotel. Jeroen en deze dame hebben flink veel beweging tussen de lakens gehad en de vrouw in kwestie noemt het zelfs 'magisch'. Een viel haar wel op en dat is dat Jeroen haar soms per ongeluk Sophie noemde. Misschien een ex van Jeroen.
Maar er is een reden dat Jeroen gezocht wordt, want de onenightstand heeft als resultaat dat ze nu met zijn drietjes zijn. Een soort van 'Jeroen niet doen' dus, maar dan met blijvend eindresultaat.
Anne heeft een oproep in de bar opgehangen waar het allemaal is gebeurd. En op deze oproep staat dat ze nu echt deze lange donkerblonde Jeroen wil vinden, want hij moet zijn vaderrol natuurlijk wel op zich nemen na zo'n stomende nacht.
Oproep hangt in de bar

Boze vrouw...
Toch wel geniaal gedaan als je naar de website waarispapajeroen.nl bent gegaan en daar las dat zijn vrouw Sophie achter de avonturen van een vreemdgaande Jeroen is gekomen. Gevalletje WhatsApp open laten staan.

Doorgeklikt naar de foto's op waarispapajeroen.nl?
Zeker even doorklikken naar de foto's, want zijn vrouw Sophie heeft wraak genomen. En dan wordt het allemaal in één keer duidelijk. Kun je als Jeroen die laatst op een ander grasveldje hebt liggen spelen weer even rustig ademhalen. Zeker geniaal gedaan. (Thumbnail via)
Topreactie
Gait +7053
Clickbait zooi. Je bent als site houder verplicht te melden dat dit reclame is en geen content overigens...
Plaats reactie
11 reacties
Tommie +5104
Sophie.... Hoezo ex? 😂
MijnheerHenque +903
Trouwe lezers die zich belazerd voelen tellen minder mee dan die paar reclamecentjes.
VladimirZelensky +642
Gelukkig heb ik nergens op geklikt👍🏻
FloppyRabbit +141
Hoe jaag je je bezoekers weg.
Stap 1. Maak artikel over een advertentiecampagne en misleid je bezoekers.
toedeliedoooo +1517
uiteindelijk is het gewoon een reclame actie
(hij kan al papa zeggen geeft dat al weg)
Prikker +3265
Beetje flauw
Oldpants +383
meer plottwists dan de Da Vinci Code en allemaal voor niks
Gait +7053
Clickbait zooi. Je bent als site houder verplicht te melden dat dit reclame is en geen content overigens...
Simpelmans +8389
Marketinggelul
Grotesmurf +3672
Jeroen. Ondanks dat wij je een enorme droplul vinden gaat de actie van deze sopkut te ver. Ik mag je namens de Smurfen tijdelijk een lege padestoel aanbieden pannenkoek! Wel met je handjes van Smurfin afblijven dat zal potige niet waarderen. P.M. me!
JOZILIAN +362
Nou leuke reclame campagne hoor