Welkom in de koopgoot in Rotterdam. Hier is het nooit saai. Elke dag staat er weer iemand anders met veel te veel woede in z’n donder op straat te schreeuwen. Nu hebben we er eentje die heel graag de confrontatie aangaat met mensen die hij niet kent. Terwijl een mevrouw in de laatste sluiermode voorbij loopt, wil hij graag zijn punt maken.
Dat kun je doen met goede argumenten, maar gewoon kansloos wat schreeuwen is makkelijker. En als je dan nog denkt een weerwoord te moeten hebben, ren je er gewoon achteraan. Een hele normale dag in de Rotterdamse koopgoot. De stad waar de kansen voor het oprapen liggen en waar de pareltjes vrij rondlopen. Ben je het daar niet mee eens, dan komt deze straatvechter je graag een kopje kleiner maken. Je hoort de mensen denken: ‘Zullen we die jongen die belaagd wordt eens even helpen?’ Na ampel beraad in de eigen hersenpan, wordt besloten om maar helemaal niets te doen. Kan natuurlijk ook. Mooi voorbeeldje van echte Rotterdamse segregatie. Hiep hiep, hoera.
Topreactie
Gait +6890
Dit krijg je als je reeds 20 jaar hebt bezuinigd op de geestelijke gezondheidszorg.
Plaats reactie
4 reacties
Fruitvliegje +102
Vroeger stonden ze alleen maar keihard te lullen in zichzelf, tegenwoordig moet je een schriftelijke cursus tae kwon do. Niet normaal.
nipe +2313
Wanneer krijgen we ons land weer terug?
Moeten we er voor gaan vechten?
HP +9825
Het land hebben we al terug alleen hebben we Rotterdam weggegeven.
Gait +6890
Dit krijg je als je reeds 20 jaar hebt bezuinigd op de geestelijke gezondheidszorg.