Mocht je nu uit een afgelegen gebied van ons land komen waar bijna niemand woont, dan ben je misschien niet bekend met de Nederlandse online supermarkt die boodschappen gratis thuisbezorgt, genaamd Picnic. Het is dus een supermarkt, maar dan zonder fysieke winkels en je boodschappen worden door dit bedrijf netjes bij je thuisbezorgd. Tenminste… Meestal gaat dat zo.
Soms gaat het namelijk mis met de Goupil G4-wagentjes waar Picnic veelal gebruik van maakt. Het zijn ook een beetje vreemd ogende karretjes waarbij je standaard het idee hebt dat ze om gaan vallen in de bocht. Dat gebeurt gelukkig niet, maar als je echt je best doet, kan het wel. Dat laten de volgende beelden maar weer eens zien. Oeps… Via.
Topreactie
HP +9825
Chinese karretje die niet aan de eland-test voldoet?
Plaats reactie
3 reacties
Guy +1359
de filmer loopt ook niet over van bovenmatige intelligentie, "ben je omgevallen..." en "... zo ken je toch niet rijen...."
Dat zie je toch?! KNURFT
JeMoeder +2813
Waarom nou weer K lijer? Je weet toch dat je topzware busjes niet te scherp moet bochten. Oh en nog een tip aan die picnic kip leg de zware spulletjes op de grond
HP +9825
Chinese karretje die niet aan de eland-test voldoet?