Als je met je vrienden een stedentrip gaat maken naar de Duitse plaats Hamburg, dan hoort een bezoekje aan de 930 meter lange Reeperbahn er natuurlijk gewoon bij. De reeperbahn ligt in een druk bezocht uitgaansgebied waar vele muziekclubs, cafes, discotheken en andere uitgaansgelegenheden zijn gevestigd.
De Reeperbahn is vooral beroemd vanwege de prostitutie die je er kunt vinden. Zo hebben wij ons laten vertellen dat er naast beperkte tippelprostitutie er ook een steeg is met raamprostitutie en zijn er ook een aantal gebouwen in de straat die ze eroscentra noemen. En de Reeperbahn ligt er na een nachtje vertier toch een beetje troosteloos bij, zoals je kunt zien in deze video.
Topreactie
GrappigeIdioot +2376
dit is in Turkije neem ik aan?
Plaats reactie
4 reacties
Brainfart +1314
Je hoeft niet naar Hamburg om te constateren dat het verval, wat al vele jaren geleden is ingezet, door het laten overspoelen van onze steden met kansloze immigranten.
Rotterdan, Den Haag, Amsterdam en Utrecht zijn vlakbij.
Ik zeg altijd maar zo, als je de belasting maar betaald……..
JeckvanGalder +1194
Islamieten, thuis een hoofddoek zonder tieten, buiten de deur haram genieten.
Je hebt daar in Hamburg ook voorhuid avond, krijg je korting als je geen voorhuid hebt.
Prikker +3247
Ziet er nog steeds beter uit als rond de Hollywood Walk of Fame
GrappigeIdioot +2376
dit is in Turkije neem ik aan?