Kijk. Dit is nou stijlvol erbij lopen. Een mooie aanbieding op je t-shirt. 2 stuks voor 1.85. Koopje! Wie houdt er nou niet van een lekker frikandelbroodje? Deze gast wel, in elk geval. Goed nieuws voor alle liefhebbers van frikandelbroodjes: het shirt is te koop. Het is een shirt van de firma Pep schep. Het ding is gemaakt voor festivals en raves. Aan de voorkant zie je trouwens niks: die is gewoon wit. Alleen de achterkant heeft het frikandelbroodje erop.
Natuurlijk is het helemaal mooi als je met een frikandelbroodjeshirt naar een festival gaat met veel buitenlanders. Krijg je genoeg aanspraak, want de meesten zullen geen idee hebben wat dit voor ding is. Het frikandelbroodje is dan ook echt een typisch Nederlandse snack. Eigenlijk ben je nooit een echte scholier geweest als je er vroeger niet een hebt gegeten in de pauze. Natuurlijk met een blikje Energy.
Topreactie
Lekkerdingdong +3056
niets grappigs aan . het is meer de redacteur van elke website die met zulke zelfbedachte titel voor de aandacht om dit soort rotzooi groter zou willen maken , voor de views . best triest vind ik
Plaats reactie
3 reacties
HP +9966
Ik kon vroeger alleen maar Liga kopen in de schoolkantine. Dusssss....ik heb een T-shirt bedacht met Liga achterop. 29.95 euro exclusief 14,95 verzendkosten.
Lekkerdingdong +3056
niets grappigs aan . het is meer de redacteur van elke website die met zulke zelfbedachte titel voor de aandacht om dit soort rotzooi groter zou willen maken , voor de views . best triest vind ik
diederick_valentijn_stockgaerd +348
laat je armen even nakijken volgensmij heb je last van socialmedia spasme