Deze duif heeft er schoon genoeg van. Ze heeft namelijk de hele tijd last van inbrekers. Vinden wij mensen al niet fijn, maar er is niet zoiets als de duivenpolitie, he? Dus lost deze duif het gewoon even zelf op. Ze kijkt al alsof hij er niet van gediend is, en dat maakt de duif even goed duidelijk aan deze indringer. De andere duif krijgt nog geen 10 seconden de tijd om het zich comfortabel te maken in de til. Het is de hoogste tijd om te gaan.
Ze vliegt uit zijn hok en gaat achter de andere duif aan. Ze schopt hem eruit en gaat het gevecht aan. De veren vliegen in het rond. Ook na een minuut houdt de oorspronkelijke bewoner niet op. Dat beest moet helemaal kaal. Grote kans dat deze duif het voor de tweede keer niet weer doet. En aan het einde van het filmpje zien we precies waarom deze duif nou zo boos was.. Tot zover uw David Attenborough-momentje. Terug naar de studio! Via.
Topreactie
KlootHommel +35
Als dat een duif is, dan is Simba een lammetje.
Plaats reactie
7 reacties
Gait +7034
Slechtvalk vs duif. Darwinisme in actie.
Tommie +5093
Teuf ist tot...
ErectusGiganticus +475
Hahaha oh echt. Net als je denkt dat de mannen van VKMag niet nog dommer uit de hoek kunnen komen komt Steve Urkel wel weer even het tegendeel bewijzen. Duif!
HP +9987
Steve....duif? Vooruit, de ene wel. Andere lijkt me meer een sperwer.
KlootHommel +35
Als dat een duif is, dan is Simba een lammetje.
HP +9987
Daarmee pik je Steve wel in de kuif.
Prikker +3264
Wist niet dat vogels ook een versie van thuisbezorgd nl hadden...