Een van de Guilty Pleasures die je kunt kijken op Videoland is het programma Echte Meisjes in de Jungle. Deze keer waren een groep dames naar Suriname gegaan om daar allerlei spelletjes te spelen en zo een bedrag bij elkaar te sparen. Niet dat het spannende televisie is, maar je kunt er wel een spel van maken hoeveel kamelentenen je per aflevering voorbij ziet komen.
Inmiddels is ook de reünie te zien en daaruit blijkt dat sommige dames toch niet echt goed met elkaar op kunnen schieten. Zo heeft Esmee heel wat nare uitspraken gedaan over Louisa en tijdens de reünie gingen de dames ordinair een potje bekvechten. En dat levert natuurlijk heerlijke televisie op. Via Videoland.
Topreactie
GrappigeIdioot +2195
helpt me even... dit programma heet "echte meisjes in de jungle" wat precies is er wel echt aan die wijven dan?
Plaats reactie
5 reacties
Simpelmans +7591
Heb dit programma helemaal gemist zeg.
pamdeman +23
Nee hoor, niet gemist.
Alleen niet gezien. Daar zit in dit geval een heel groot verschil in.
HP +9663
Dames? Waar heb ik naar gekeken? Manmanman. En trouwens, ik heb ook 1x sex op tv gehad, maar niks an want ik ben dr af gelazerd.
GrappigeIdioot +2195
helpt me even... dit programma heet "echte meisjes in de jungle" wat precies is er wel echt aan die wijven dan?
toedeliedoooo +1421
niet veel ..... 't is nl een vent