Nee, dit gaat niet over @squirrel_barbie, de Amerikaanse vrouw die zichzelf identificeert als een soort van Barbie en een eekhoorn. Nee, dit gaat gewoon over echte eekhoorns en de bekende echte Barbiepop. Het blijkt dus dat eekhoorns ongeveer even groot zijn als Barbies.
Een Belgische fotograaf vond het wel eens tijd om daar iets geinigs mee te doen en daar beelden van vast te leggen. Hij heeft strategisch een Barbie op een scooter in een bos geplaatst, met daarboven het lokmiddel: een walnoot in een emmertje. Het lijkt erop dat het even heeft geduurd voordat een eekhoorn moedig genoeg was om Barbie te benaderen, gezien de staat van de pop.
Als de moedige eekhoorn dan eenmaal aangeslopen komt, dan ben je toch wel benieuwd wat zijn volgende move is. De eekhoorn blijkt echter totáál niet geïnteresseerd in Barbie. Hij wil gewoon z’n walnoot en gebruikt Barbie alleen als een handig opstapje. Voedsel boven vrouwen, all day.
Plaats reactie
1 reacties
Sjoerd +2930
Dat handje op haar bil...