In Nederland lezen we in de media nog niet veel over de verdwijning van de 19-jarige Jay Slater die al ruim een week wordt vermist op Tenerife, maar in Engeland is deze verdwijning toch echt groot nieuws. Tot op heden heeft de zoektocht in de buurt van waar de telefoon van Jay voor het laatst contact heeft gemaakt niets opgeleverd. Maar ook de zoektocht online gaat door met heel veel theorieën van mensen die denken te weten wat er met hem is gebeurd, maar ook Tik Tokkers die zelf zijn gaan zoeken op de plek tot mensen die dag en nacht webcams op Tenerife in de gaten houden of ze iets verdachts zien.
Waarom we hier nog niet veel lezen over de verdwijning kan te maken hebben met de voorgeschiedenis van Jay Slater. Zo was hij in 2021 betrokken bij het splijten van de schedel van de destijds 17-jarige Tom Hilton bij een aanval met een machete, golfclubs en een bijl. Deze Tom kan deze aanval na vertellen, maar veel mensen vinden het dan ook karma dat Jay Slater verdwenen is.
Maar de vermissing van Jay Slater is opvallend, omdat er nogal wat 'Red Flags' zijn die absoluut niet logisch zijn. Nu schijn je op Tenerife lekker op vakantie te kunnen gaan en krijg je niet zoveel mee van de criminele activiteiten die ook schijnen plaats te vinden op het Spaanse eiland. Darth Unicorn heeft de rode vlaggen die hij ziet in het verhaal eens op een rijtje gezet.
Topreactie
JeMoeder +2875
Nog even en Ali B wordt de les gelezen kijk dat is een mooie datum OULEH
Plaats reactie
3 reacties
DenGapendeGenotsgrot +535
Geen verrassing, afgelopen Mei twee weken gezeten en in die tijd spoelde er ook een romp zonder lichaamsdelen aan die van een vlaamse vrouw was die er woonde en samen met dr man spoorloos was "verdwenen".
JeMoeder +2875
Nog even en Ali B wordt de les gelezen kijk dat is een mooie datum OULEH
MijnheerHenque +903
De reden waarom je er niet veel over hoort in Nederland (en heel veel andere landen, in tegenstelling tot die 'wereldnieuws' hype in de berichten hier op VK): het boeit geen fuck want komt helaas vaker voor en overal. Plus niet veel bijzonderheden. Plus karma vanwege die moordpoging. Plus geen enkele connectie met Nederland. Daarom lees je ook niet veel over de Chinese vrouw Xin Lei Lu die op precies zo'n manier zoek is in Bangkok. En de Koreaanse man Roh die zoek was in Pattaya. En zo voort. Maar goed, net als boer Harm: stug vol blijven houden dat het een hype is, wellicht dat het dan ook er eentje gaat worden.