Zoals een behoorlijk gezette man uit het Brabantse Rijen ooit al eens zei: “Massa is kassa.” Niet door deze bolle businessman bedacht, maar hij heeft er wel zijn handelsmerk van gemaakt en het zelfs tot een televisieprogramma weten te brengen. Vervolgens donderde alles in elkaar: parken weg, belastingschulden en gedupeerde mensen. Maar voor even leek het Peter Gillis toch wel aardig af te gaan, ook al was het slechts tijdelijk.
Dat neemt niet weg dat een beetje massa vaak wel helpt. Niet alleen in het zakelijke, maar ook in het sportieve kan het een voordeel zijn. Zeker bij vechtsporten. Vandaar dat er in de meeste vechtsporten gewichtsklassen zijn.
En als je het volgende “gevecht” bekijkt tussen twee dametjes, dan snap je ook meteen waarom dit het geval is. Oef… Dat is een beste homp.
Plaats reactie
7 reacties
Thelles +3085
Ze ging wel heeel makkelijk liggen, precies mijn type…
Grotesmurf +3673
Is ze nu nog platter???? Ik vraag dit namens "plet"Smurf.
HP +10049
Die magere kan sowieso niet vechten.
Gait +7060
Je kon de schokgolf in NL voelen
Lekkerdingdong +3072
ja wollah , ik was die kapsalon bij abdul aan het eten heh . ik rende gelijk het eettentje istanbul uit heh toen
Tommie +5106
Ik snap wel dat die gast handschoenen draagt 😝
Brainfart +1647
Holie fak hoe overleef je zoiets?