Liefhebbers van peperdure sportwagens waren gisteren te vinden op het TT Circuit Assen, want daar werd het evenement Supercar Madness gehouden. Youtuber Enzo Knol stond ook op het programma als special guest om zijn nieuwe Lamborghini Urus S met Mansory Bodykit te onthullen.
Natuurlijk een brute bak waar menig supercar-fanaat weleens een rondje in zou willen rijden. Enzo zelf mocht de auto ook niet mee naar huis nemen en in een video die hij heeft gemaakt is wel duidelijk waarom. De auto is namelijk nog helemaal niet af en de meeste onderdelen om de cockpit in de auto ook compleet te maken liggen nog in de fabriek. Via.
Topreactie
JeMoeder +2879
Lieve Enzo heb jij nog tips hoe ik met zo min mogelijk werken jou status van Prins Gebakken Lucht kan bereiken?
Plaats reactie
4 reacties
Beer +121
Goeie kin ook.... hahaha 🤮🤮 kan ik daar snel mijn mini tegenaan parkeren? Nee?? Wordt toch ooit gedaan schat ik in.
Gait +7060
Oh man, wat heb ik een hekel aan die geestelijk gehandicapte Enzo Knol die tieners en pubers moet oplichten om zo'n auto te kunnen kopen.
Guy +1390
Waarom ga je in godsnaam akkoord om een auto die maar half af is mee te nemen vanuit de garage?
JeMoeder +2879
Lieve Enzo heb jij nog tips hoe ik met zo min mogelijk werken jou status van Prins Gebakken Lucht kan bereiken?