Fans van Feyenoord zullen vandaag absoluut niet over een avontuur in de halve finales van de Europe League willen praten, want de ploeg van trainer Arne Slot bood AS Roma in Italie wel een uitstekende partij, maar ging na een verlenging met 4-1 het schip in.
Nederlanders waren trouwens niet welkom in het stadion bij de Europa Leaguewedstrijd AS Roma - Feyenoord en dat heeft weer allemaal te maken met de beroemde zeventiende-eeuwse Barcaccia fontein bij de Spaanse Trappen die in 2015 werd beschadigd door supporters van de Rotterdamse club. Toch waren er wel Feyenoord fans naar Rome gegaan en eentje daarvan onderging iets magisch. Hij werd namelijk binnen enkele seconden een supporter van AS Roma. Via RTL Nieuws.
Plaats reactie
5 reacties
kutnederlander +251
Beetje zielig van die tattoo boy, jongen is waarschijnlijk 16 - 17 jaar oud en weegt niet meer dan 65 kg tegenover een coke snuivende voetbalsupporter die waarschijnlijk 100 kg weegt en die momenteel een steroid spuitje heeft gehad.
Steve Stiffbone weegt waarschijnlijk ook 100 kg maar dat komt niet door roids.
romaro +1709
En Steefje is maar 1,65m hoog.
kutnederlander +251
Een echte papzak dus.
Thelles +3062
Verbaast me niets….
HP +10025
Daar zou ik wel ruzie mee willen hebben.