Het begrip kermis is in landen om ons heen toch anders dan we kennen in ons kikkerlandje. Overdag zeker nog de leuke sfeer van de kermis, maar 's avonds zijn het vooral de jongeren die rond de boksbal en de botsauto's hangen en de rest van de sfeer bepalen. Op kermissen in bijvoorbeeld Belgie en Duitsland is dit wel ander. Zeker bij onze Duitse oosterburen is de kermis een echt dingetje.
Zo heb je de Cranger Kirmes in Herne en dat is een groot volksfeest waar miljoenen mensen komen. Na het Oktoberfest in München de grootste kermis van Duitsland. Maar ook daar zijn er weleens mensen die elkaar eventjes niet zo aardig vinden. En soms houden die mensen hun eigen Fight Club. Via.
Plaats reactie
4 reacties
HenkPowerbank +1819
Hebben ze in zo'n dorp ook al van die woestijnratten? En zag ik daar nou Memphis Depay op dat bankje zitten?
Mijnmoederiseenirritantkutwijfendan +2102
WEITER, eerst ticketje kopen !!
Grotesmurf +3670
Haja de Noord Afrikaanse zeekoetjes paringsdans. Heeft Bill daar al een LBGTQ- mRNA prikje voor? Ik vraag dit namens kwakzalfSmurf.
DenGapendeGenotsgrot +535
Kuch Finse cultoerrrr