Mensen die trouw zijn aan elkaar is tegenwoordig een zeldzaam verschijnsel, want veel mensen leven volgens het motto dat het gras altijd groenen bij de buurman of in de buurvrouw is. Ook Hicham en hij zocht zijn heil op de app Walkie Talkie. Gezellig kletsen met iemand om later natuurlijk af te spreken in een Van der Valk hotel, je weet zelf.
Alleen Hicham heeft al verkering en het is hem ook gelukt om die lek te prikken. Sterker nog, deze vrouw is al 7 maanden zwanger van Hicham. Maar Hicham liet zich betrappen op de App en kreeg flink de wind van voren. Duidelijk is wel dat zijn vriendin zwanger is, de hormonen gieren door je scherm. (Thumbnail via)
Topreactie
HeringTenkie +6697
Wat moeten we hier nou mee? Ik zoek de plus... iets van amusementswaarde, een reden waarom ik dit zou moeten zien of (in dit geval) horen... maar ik vind de plus niet, ook niet als ik mijn best doe. Dus niet meer posten graag, dit soort vuilnis.
Plaats reactie
8 reacties
Gait +7012
Kijk, dit stuk verdriet wenst een oncoloog als kind.
Grotesmurf +3670
Geen zorgen werd sws. een eencellige miskraam via nageboorte.
HeringTenkie +6697
Wat moeten we hier nou mee? Ik zoek de plus... iets van amusementswaarde, een reden waarom ik dit zou moeten zien of (in dit geval) horen... maar ik vind de plus niet, ook niet als ik mijn best doe. Dus niet meer posten graag, dit soort vuilnis.
modbeek +1090
Zowel Hicham als z'n vriendin en hun ongeboren kind zijn een aanwinst voor de maatschappij. Waarom heb je in dit land voor alles een vergunning nodig, behalve om je voort te planten? Dit soort mensen moeten niet fokken.
DubbelVla +227
Kan iemand de ondertitels aan zetten?
M’n oren slaan dicht door dat gekrijs…..🎧
romaro +1707
يمكن ترجمة جميع الكلمات المنطوقة إلى اللغة العربية.
لكن حظا سعيدا في القراءة.
ملاحظة هشام ضرب العلامة.
stevestiffbone
+370
من يقرأ هذا هو مجنون
HP +9959
Taalgebruik is weer behoorlijk VMBO.