De politie heeft zondagavond een 37-jarige verwarde en agressieve man aangehouden op het Zonneoord in Den Haag. Tijdens de aanhouding werd ook een hond getaserd en over die actie is nogal veel discussie ontstaan op social media.
De hond van de Hagenaar rende vanuit de woning af op het Aanhoudings- en Ondersteuningsteam (AOT) en een lid van dit team zag zich genoodzaakt om de hond te taseren. De man, die naakt uit de woning kwam. werd niet veel later overmeesterd.
De politie had een melding gekregen door een loslopende hond. Een buurtbewoonster had de hond opgesloten in een tuin en het baasje zou het dier op die plek komen ophalen. Terwijl agenten met de bewoonster spraken, kwam de eigenaar van de hond aanlopen met een riem. Hij nam de hond mee naar huis en eind goed al goed zou je denken.
Dus niet, want korte tijd later kwam de man terug en sloef een ruit van een portiek in. Omdat de man erg agressief en onberekenbaar was, kwam er een politieonderhandelaar ter plaatse om contact met hem te maken. De verwarde man stond in een raamkozijn en dreigde naar beneden te springen.
Na een tijdje kwam de man naar beneden en werd hij door het Arrestatieteam overmeesterd. De beelden van het taseren van de hond kan als heftig worden ervaren, vooral ook omdat is te zien hoe de hond hard onderuit gaat en hoe het beestje piept.
De hond is door de dierenambulance naar een dierenopvang gebracht. De man is door ambulancepersoneel geholpen aan zijn verwondingen die hij opliep door het inslaan van een ruit en werd daarna overgebracht naar het politiebureau. Via WhatsApp (06 590 590 72).
Topreactie
JeMoeder +2814
Niet zeiken de boys doen hun werk en een beet van een Stefordsher of Pitbull achtige vechthond zou alleen maar meer ellende veroorzaken. Het is niet anders het beestje heeft er kort last van maar is dan wel even genezen tot verdere aanval. Plus weer duidelijk te zien niet iedereen moet een hond nemen.
Plaats reactie
17 reacties
JeMoeder +2814
Niet zeiken de boys doen hun werk en een beet van een Stefordsher of Pitbull achtige vechthond zou alleen maar meer ellende veroorzaken. Het is niet anders het beestje heeft er kort last van maar is dan wel even genezen tot verdere aanval. Plus weer duidelijk te zien niet iedereen moet een hond nemen.
Aldnuut +1132
Wat een lulverhaal.. Ik gok erop dat jij geen hond hebt..
Dat is 100% een jonge mechel die de hele situatie van al die achterlijk gekleede poppetjes niet snapt, er zit geen gram kwaad of agressie in het hele beest niet, hooguit wat opwinding..
))ZaP(( gelijk verpest door één debiel agentje die ook de situatie totaal niet kan inschatten..
JeMoeder +2814
Heb wel een hond. Escallatie is veilige werkomgeving eerst creëren al eens een beet van een Mechelaar gehad die de situatie uit stress en onwetenheid lees angst niet de macht is? Als je dit alles bij elkaar optelt plus de ervaring die politie agenten wel met Mechelaars hebben ze laten zich er regelmatig door bijten dan kun je zo iemand niet achterlijk noemen Sorry Aldnuut your wrong
Wattman +1481
Hehe zijn we hier bij Sander van hiero op de buurt?
Gait +6897
Nee, Sander en zijn volk is als de dood voor honden ( en varkens overigens )
HP +9826
Maar een voorliefde voor geiten. 't Is dat ie zeven hoog woont (met balkon voor zijn schotelantenne) anders had ie ook nog een kameel in zijn tuin gehad.
Gait +6897
Ik ben eerlijk gezegd dan ook als de dood ( als gait ) voor die Sander.
Mijnmoederiseenirritantkutwijfendan +2100
da was een lieve hond ! jonguh !
Tommie +4959
Opzouten met dat beest...