Iedereen die in een zogenoemde multiculturele wijk woont, weet dat de lokale jeugd nog weleens voor wat overlast wil zorgen. Brommertjes, geschreeuw, geduw, getrek, gespuis om je deur. Je wil het gewoon niet. Politie bellen is kansloos: die gaan er helemaal niets aan veranderen. Dus kun je nog één middel in zetten waar de lokale Medelanders het van op de heupen krijgen.
En dat is: de hond. Om specifiek te zijn, een American Bully. In Groot-Brittannië is het ras zelfs verboden. Hier gelukkig niet, en dat zorgt voor best wat grappige beelden. Want terwijl de bully rustig naar buiten loopt, zit de lokale jeugd al boven op de auto’s. Want stel je voor dat het beest bij je komt en je bijt. Angst, daar houden alle honden van. Dan kunnen ze mooi laten zien wie de baas is. Het is in elk geval wel duidelijk wie niet de baas zijn. Gewoon lekker in alle rust je lieve hondjes uitlaten… Is er iets mooiers? Via.
Topreactie
Simpelmans +8246
Kuthonden, maar ze houden wel de ratten uit je huis.
Plaats reactie
7 reacties
MonsieurCannibale +731
Onbetrouwbare kutbeesten. Ze doen niks hoor, deze echt niet. Als het fout gaat ligt het echt aan het baasje. Tot dat ze je gezicht eraf trekken. Afknallen.
GrappigeIdioot +2381
die honden ook trouwens
Simpelmans +8246
Kuthonden, maar ze houden wel de ratten uit je huis.
DenGapendeGenotsgrot +535
Kunnen ze ook woestijnratten uit je land wegjagen?
Tommie +5054
Loslopende honden..??
GELIJK AFKNALLEN....
DenGapendeGenotsgrot +535
Zeker als die klerelijers ook nog op iemand zn auto klimmen....
GrappigeIdioot +2381
dat is geen auto maar een skelter🤣