Het is lastig om te haten op iemand die self-made is en het gewoon akelig goed doet. Joel Beukers mag dan soms een beetje luid zijn en net even te aanwezig, maar deze 34-jarige knakker heeft zijn zaakjes wel prima op orde.
Van de workout zooi tot wodka, het legt de beste man allemaal geen windeieren. Hij en zijn dame Dionne Esmée Snel hebben dan ook een kast van een huis. Leuk en zo, maar het gaat vooral om de bakken die rondom dat huis in Eemnes staan.
Geniet dus van de "house tour" die vooral draait om het speelgoed van Joel Beukers waar de meesten van ons alleen maar van kunnen dromen. Van de BMW 750 classic tot de Rolls-Royce Phantom en natuurlijk wat Lambo's. Mooie verzameling, prima hut, lekker badje. Goed bezig.
Topreactie
Gait +6483
Kutinfluencers, kutvolk is het
Plaats reactie
5 reacties
Lekkerdingdong +2772
naast vrouwen is de slechtste investering in moderne auto's die niet gelimiteerd zijn
Gait +6483
Kutinfluencers, kutvolk is het
HolistischeZweefTeef +887
Precies, betaald door de hersenloze gen Z zombies die dit soort kutvolk verafgood en vervolgens zelf aan het klagen zijn dat ze geen kans maken op de huizenmarkt. Nee koekwaus, stop met social media en ga zelf iets ondernemen.
Lekkerdingdong +2772
ze hebben tenminste een kut. en jij, Gayt?
Gait +6483
Eigen kut op de bank. Beter dan een huurkut niet? Of doe je ze met dwang gebruiken?