Wintersportvakanties, het heeft ook allemaal echt wel wat. Overvolle après-ski feestjes, goed bikken in blokhutten en natuurlijk de nodige schnaps om je een beetje warm te houden tussen het echte wintersporten door. Skiën, snowboarden of met je sleetje de berg af sjezen. Zo’n beetje kapotvriezen in de lift weer omhoog, schnaps, biertje, glühwein en weer naar beneden – en dat dan de hele dag door.
Moet je alleen wel tijdig stoppen met die enorme glazen bier, lekkere warme glühwein en zo’n shotje lokale kruidenbitter. Voor je het weet, begin je anders overmoedig te raken met alle gevolgen van dien. Hieronder de gevolgen als voorbeeld. Pracht van een slowmotion ook. Wat een klapper!
Plaats reactie
2 reacties
Brainfart +1290
Fantastische three-sixty helicopter jump met plenty of airtime…..let vooral op de “asshole” landing niet normaal meer dit!
Thelles +3015
Thelles op wintersport…..
Daarom blijf ik thuis