Gewoon even zoals het is, wij doen vaak best een beetje flauw over de vele zelfbenoemde influencers die dag in, dag uit hun uiterste best doen om content te creëren voor hun volgers. Alsof al deze dames alleen maar pronken met hun looks en verder totaal geen inhoud zouden hebben. Niet waar natuurlijk.
Er zijn ook influencers die wel degelijk op de hoogte zijn van wat er speelt in de wereld. Vrouwen die naast hun werk ook kunnen genieten van een goed boek tijdens een zonsondergang op het strand. Het is niet zo dat al deze mensen alleen maar bezig zijn met hoe iets eruitziet, zodat ze meer views kunnen pakken. Die mening zou echt te kort door de bocht zijn.
Topreactie
wookywooky +201
Deze generatie zullen de meeste narcisten en ongelukkige oude zielen voortbrengen
Plaats reactie
4 reacties
nipe +2315
kan ze wel lezen?
Lekkerdingdong +3004
nee , ff serieus . ik begin steeds meer social media te haten . allemaal walgelijk nep nep nep heh . 3 weken geleden mijn snapchat al verwijderd . denk binnenkort mijn instagram
wookywooky +201
Deze generatie zullen de meeste narcisten en ongelukkige oude zielen voortbrengen
GrappigeIdioot +2360
ze doet alsof want lezen kan ze niet