Vorige week kon je in Sittard een gratis bamischijf halen bij Veerle en de reden daarvoor was de wedstrijd Fortuna Sittard vs Feyenoord. Het was gezellig druk, want Veerle die al eerder viraal was gegaan met een bamischijf video, ging ook viraal met haar oproep om een gratis bamischijf te halen.
Veel reacties gingen over Jan Boskamp, groot liefhebber van de bamischijf, maar ondanks dat Feyenoord speelde in het stadion in de buurt, ging Jan geen Bamihapje halen bij Veerle.
Dat is inmiddels rechtgetrokken, want als Jan niet naar het bamihapje komt, dan brengt Veerle wel het bamihapje naar Boskamp.
Plaats reactie
2 reacties
HP +10024
Volgens mij heeft Veerle eerst de helft van de bami-schijven die op de schaal lagen zelf al opgegeten.
Grotesmurf +3672
Je bent wat je eet?