Nog niet eens zo heel lang geleden had je mensen die een beetje onverschillig cool probeerden te doen met hun Tesla. Je kent de types wel: voelden zich net iets beter dan de rest omdat ze een “groene” auto van Elon hadden. Vaak van het werk en geen vrije keuze, maar toch. Met de computer op wielen was je toch heel even het mannetje.
En toen flipte het: was het coole er snel af omdat je daar dan staat met je “vrienden” Tesla-rijders bij de laadpaal, bleek de eerst zo stoere bak toch niet zo heel goed in elkaar te zitten, en als klap op de vuurpijl draaide de grote baas van het merk ook nog eens door en kroop op schoot bij Trump.
Tja, zit je dan met je batterijenautootje die inmiddels niet zo heel stoer meer is. Tip van Flip: gewoon aan gort beuken dat ding, daar een video van maken en hopen dat je daar dan heel veel advertentiegelden mee binnenharkt. Krijg je d’r tenminste nog iets voor terug. Hier, voorbeeld van hoe je zoiets aanpakt. Via.
Topreactie
Klerkberk +162
Dit is vooral, gewoon een héél zielig filmpje.
Plaats reactie
4 reacties
Brainfart +1490
Ik denk echt dat Elon Musk na het zien van dit briljante filmpje afscheid gaat nemen van Trumpie, kan niet anders!
Lekkerdingdong +3059
hehe kga vanaf volgende maand in het n ieuwe model skoda enyaq rijden
Simpelmans +8377
Ik ga niet bijdragen aan de advertentiegelden.
Klerkberk +162
Dit is vooral, gewoon een héél zielig filmpje.