In de dagen voor kerst gaat het nieuws altijd wat langzamer en daarom kon het ook nieuws worden dat Kosso, een rapper, bodybuilder en ondernemer, zijn oog had laten vallen op een zogenaamde Cybertruck. Er is alleen een klein nadeeltje als je een Cybertruck in Nederland wilt rijden. De RDW keurt hem niet goed, dus is de auto illegaal. Of zoals Kosso zou zeggen: "De Cybertruck is niet illegaal, maar de RDW keurt hem niet goed".
Toch is zo'n Cybertruck van Tesla zeker een blikvanger en daarom wil Kosso er ook eentje op de Nederlandse weg hebben rijden, zodat de auto reclame maakt voor zijn voedingssupplementen. Qua specificaties is het ook een aardig karretje. Een acceleratie van 0 naar 100 kilometer per uur in slechts 2,9 seconden.
Maar je mag er in Nederland niet mee de weg op, want de auto weegt meer dan 3100 kilo en heeft een laadvermogen van 1100 kilo. Dat is samen veel meer dan het maximale gewicht van 3500 kilo dat is toegestaan voor een rijbewijs B. Een Nederlands kenteken laat Kosso overigens niet tegenhouden, want hij is naar Tsjechië of Albanië gegaan om daar een kenteken te regelen.
Waarschijnlijk daar een fluitje van een cent om een kenteken te regelen op een volgens de RDW (Rijksdienst voor het Wegverkeer) in Nederland illegale auto, dus wordt vervolgd als Kosso in Nederland met de Cybertruck gaat rijden en aan de kant wordt gezet voor een inspectie. Via Kosso.
Nederlandse autodealer wel gelukt om Cybertruck op kenteken te zetten
Ondernemer Kosso heeft zijn zinnen gezet op een heuse Cybertruck en deze in Nederland rond te laten rijden. Maar het regelen van een kenteken voor deze auto is nogal een uitdaging. Heeft allemaal te maken met het gewicht, maar autodealer AutoSiero uit de Noordoostpolder is het wel gelukt om de Cybertruck op kenteken te krijgen. Dus die krijgen zeker de eer om als eerste met deze blikvanger op de Nederlandse weg te rijden.
Plaats reactie
10 reacties
Brainfart +1543
WTF interesseert mij dat gepimpte conservenblik!
Hij is niet alleen spuuglelijk maar die gast is ook nog medelander met een dubbel paspoort.
Hij zet hem gewoon weg in Boerkadistan of Nicablandië en plots is alles opgelost!
havoc +1157
sneu trekt sneu aan
Prikker +3269
Spuuglelijk ding zo'n cybertruck.
GrappigeIdioot +2443
een buitenlands kenteken zal hem niet helpen want daar mag hij hier in Nederland niet mee rijden.
Kutvolk +187
Want auto's met buitelandse kentekens mogen in Nederland niet rijden? Ik kom toch regelmatig Belgen, Duitsers en weet ik veel wat voor gespuis tegen op de Nederlandse snelwegen.
Thelles +3062
Nee, iemand die in Nederland staat ingeschreven mag geen in het buitenland geregistreerde auto besturen…
Als een duitser een duits geregistreerde auto bestuurd is het geen probleem, maar als jij het doet mag je nog even de BPM afdragen…
Het is een belastingdingetje..
Kutvolk +187
Oh dus het mag wel. Als je naar bpm afdraagt.
GrappigeIdioot +2443
ook dan niet.
https://www.anwb.nl/juridisch-advies/in-het-verkeer/de-weg-op/rijden-met-buitenlands-kenteken-of-buitenlands-rijbewijs
GrappigeIdioot +2443
precies, buitenlanders wel maar Nederlanders mogen dat niet
Simpelmans +8392
Hier de review: https://youtu.be/-isSZhkAVKA?si=6Jj3y40aseqkOpDI