De een doet een partytrick om daarmee op te vallen bij de aanwezige dames, terwijl de ander toch een heel ander plan heeft, zoals het versieren van gratis drankjes. En in de laatste categorie hoort zeker deze knaller thuis.
Ieder normaal denkend mens steekt een rotje natuurlijk op een veilige manier af en zal na het aansteken ook op een veilige afstand gaan staan. Deze man niet, want die heeft er een partytrick van gemaakt. En waarschijnlijk zal hij dat nu moeten doen in elke kroeg waar hij komt. En daarna zullen mensen hem zeker gratis biertjes geven. Kan ie wel de smaak van rook wegspoelen.

Plaats reactie
2 reacties
DenGapendeGenotsgrot +535
Deel 1 heeft die PSV fan al gedaan.... Deel twee komt na herstel van zn stompie, hij is volgens de overleveringen nog aan het oefenen hoe je met 1 hand een Cobra in je mond krijgt voor "rest van je leven gratis bier"
nipe +2392
Een hersen beschadiging kan hij niet oplopen want om dit te doen moet je wel hersenloos zijn!