Morgen is het 7 maart en de mensen die houden van het drama wat er ook speelt tijdens het Formule 1-circus kunnen dan op Netflix kijken naar een nieuw seizoen van Drive to Survive. Seizoen nummer 7 alweer. En om alvast een beetje buzz rondom het nieuwe seizoen te generen heeft Netflix een fragment gedeeld waarin Toto Wolff laat weten dat hij aan Lewis Hamilton heeft beloofd oom niet in gesprek te gaan met Max Verstappen.
Netflix heeft een nieuw fragment gedeeld waarin Toto Wolff en zijn vrouw Susie Wolff openlijk speculeren over een vervanger voor Lewis Hamilton bij Mercedes. In de beelden, afkomstig uit de populaire Drive to Survive-serie, vraagt Susie zich hardop af: "Denk je niet dat Max een optie is?"
Toto’s antwoord is veelzeggend: "Als je in één seizoen alle races wint, dan ben je wel een optie, ja. Ik heb nog niet met hem gesproken, omdat ik Lewis had beloofd dat niet te doen. Maar nu ga ik dat gesprek wel aan."
Dat Wolff Verstappen graag in een Mercedes ziet, is geen geheim. Toch bleek de Nederlander vorig jaar onhaalbaar en koos de Mercedes-teambaas uiteindelijk voor de negentienjarige Kimi Antonelli als opvolger van Hamilton.
Verstappen ligt nog vast bij Red Bull tot eind 2028, en Wolff heeft eerder aangegeven "niet meer te flirten" met de drievoudig wereldkampioen. Maar hij laat de deur op een kier: "Alleen als ik iets wil veranderen, ga ik dat gesprek weer aan."
Topreactie
Thelles +3076
Anders was hij weer kansloos dit seizoen…
Plaats reactie
2 reacties
GrappigeIdioot +2471
huilstruiken daar bij mercedes.
Thelles +3076
Anders was hij weer kansloos dit seizoen…