Je kent het gevoel wel: even helemaal niets en optimaal ontspannen. Hoe doen we dat vandaag de dag? We slingeren iets aan op Netflix, bak popcorn erbij en lekker een serie bingen of een film kijken. Maar voordat het zover is: eerst de grote rode N in beeld, dan de regenboog aan kleurtjes, en dán kan het echt gaan beginnen. Ontspanning!
Heb je mazzel, dan eindigt zo’n avondje Netflix kijken in een "Netflix and chill”-avontuurtje. Je weet wel, het eufemisme voor samen iets kijken en daarna een liefdesdansje maken.
Dat dansje zit er waarschijnlijk, voor de hoofdpersoon van de volgende video, niet in. Eerder een paar nachtjes op de bank. En dat heeft alles te maken met een schrikbarend aardig geintje dat hij uithaalt bij zijn vriendinnetje.
Plaats reactie
5 reacties
Brainfart +1600
Kut geintje….
HP +10035
Nou vooruit dan:
Drie prostituees zijn samen in een kroeg wat drinken.
De ene prostituee zegt tegen de andere: “Mijn vagina is zo groot, daar kunnen 2 dildo's in!”
De tweede prostituee zegt: “Mijn vagina is zo groot, daar kan een wijnfles in!”
De derde prostituee zegt niks en zakt langzaam over de barkruk...
Brainfart +1600
Jaaaa meer meer …..
HP +10035
Denk aan de vuistregels.