Binkie deelt graag datgene waar haar hart sneller van gaat kloppen met anderen. Haar passie ligt bij muziek, sjamanisme, stilte, meditatie en sisterhood. Haar muziek – waaronder handpan, gitaar en zang – is geïnspireerd door het sjamanisme en sound healing.
Een levensveranderende gebeurtenis gaf haar een groot cadeau: leven vanuit je hart. Het deed haar besluiten haar baan bij een corporate bedrijf op te zeggen, een lange reis door Zuid-Amerika te maken en draagmoeder te zijn van haar prachtige zoon Boris.
Ze heeft verschillende trainingen en opleidingen gevolgd in sjamanisme, yin/restorative yoga, meditatie, ceremonial cacao, Tibetaanse healing, sound therapy en muziek.
En dit is dus wat “Binkie” over zichzelf schrijft – in de derde persoon. Kan, mag, en lekker doen. Maar als je k#t-stoomkrukjes onder kalken als cursus in het openbaar aanprijst, dan mogen wij daar vast ook wel iets van vinden… Toch?
De tandje zeg, wij dachten dat deze twee al knettergek en doorgeslagen waren, maar dit is echt: “Ga direct naar de GGZ. Ga niet langs ‘Start’. U ontvangt geen €200, wel dwangverpleging.
Plaats reactie
4 reacties
nipe +2330
Welke idioot geeft hier geld aan uit!
Je moet wel hersenloos of geamputeerd hiervoor zijn!
GrappigeIdioot +2372
ik wil wel meedoen maar heb geen yoni. maar misschien kan ik er 1 lenen van die dames.
havoc +1096
is dit nou een zweef teef?
begin trump steeds beter te begrijpen.
Als je naar het filmpje kijkt heb je al geen stoomkrukje meer nodig, je loopt vanzelf helemaal leeg.
Tommie +5025
Niet zo gek toch..???
Als je verkouden bent helpt stomen ook perfect!