Een Zimbabwaanse vader en Nederlandse moeder, het is een prima combinatie. Tenminste, in het geval van Ona Moody. Deze dame is namelijk zo goed gelukt dat ze zichzelf een jaartje Miss Nederland mag noemen.
Hierdoor mag de Amsterdamse Moody Nederland dit jaar vertegenwoordigen bij de Miss Universe-verkiezing.
De jury bestond uit William Rutten, Edsilia Rombley, Albert Verlinde, Kristina Bozilovic, Bart Ettekoven, Pernille La Lau en juryvoorzitter Monica van Ee, directeur van Miss Nederland. Dus die hebben er wel kijk op… Toch?
Topreactie
Prikker +3247
Wokeness sterft niet vanzelf.... het moet uitgewied worden tot op de wortels.
Plaats reactie
11 reacties
Lekkerdingdong +3029
kweet wel zeker dat nederland de top 3 bij miss universe niet gaat halen
Simpelmans +8213
Ach ja. Uit wokeoverwegingen stuurden we nog eens een Surinamer naar het Songfestival om over broccoli te kwelen.
Nul punten maar we deugden wel.
HP +9909
Ging het om een blanke Surinamer?
Triggered +269
Das toch een Trans dan?
HP +9909
Hij en die andere 10, ja.
Prikker +3247
Wokeness sterft niet vanzelf.... het moet uitgewied worden tot op de wortels.
Robbie +115
Het maakt mij geen reet uit dat iemand vind dat er teveel zwarten zijn, maar waarom moet er zo omheen geluld worden. Kom er gewoon voor uit, ga staan voor je wereldbeeld. "Wokeness moet uitgewied worden tot op de wortels" is politiek correcte newspeak. Het is vage, laffe babbelpraat die is uitgevonden zodat slappe bleekneuzen zoals jij zich erachter kunnen verschuilen. Man the fuck up en zeg wat je wil zeggen.
typecast +153
Hij zegt toch exact wat die zegt? Wokeness is onkruid en moet uitgeroeid worden. De minder geïnformeerde onder ons koppelen dat meestal aan een diepere betekenis en een soort extreem haat naar alles dat niet blank is. Zoals jij vermoedelijk nu ook suggereert.. Dat is natuurlijk louter onzin. Het heeft niets met "te veel" zwarten te maken. Het heeft te maken het met verloederen van een stukje westerse cultuur. Onze cultuur wordt beetje bij beetje afgebrokkeld overgenomen en verbolgen.. Terwijl je als blank persoon maar een kraal in je haar doet al te maken krijgt met schreeuwlelijkerds die roepen dat het cultuurkaping is. Wokeness is de hypocrisie, het ongekende eenzijdig/kamp denken, alles maar in hokjes stoppen en iedereen maar racen om wie het meest gekwetst is door de hetero-sexuele blanke man. Want of het nou aan onze seksualiteit, huidskleur of geslacht ligt, volgens de wokesters zijn wij het kwaad van de wereld en leven ze in een patriarchaat van mannelijke onderdrukkers.
Het is een beetje alsof allerlei groeperingen BLM, LGBTQ, Antifa allemaal één gemene deler hebben ze voelen zich allemaal wel een "slachtoffer" en super gekwets door de blanke hetrosexuele, traditionele families/mensen en zijn uit op een soort gelijke voet te halen. (welke alleen niet gelijk is, ze slaan erin door, willen totaal geen nuance meer horen. Hun wil is wet)
Dat soort activistisch groeps denken is woke ideologie en kan maar beter snel korte metten mee gemaakt worden. Groepsdenken heeft aan de grond van heel veel ellende gestaan. Je zou toch denken dat we er een keer van leren als mensheid?
Prikker +3247
Wie heeft 't er hier over zwarten gehad ?!? Volgens mij weet jij niet helemaal wat wokeness is... het is veel breder...
Sowieso.. geen idee wat jouw probleem is.
HP +9909
Mand!
Putler +3
100% mee eens. Hij is een echte fascist, maar durft hier niet voor uit te komen. Bange blanke scheet.