Er is nogal wat gaande in Nederland als we het hebben over het coronavirus. De besmettingen zijn hoog, nieuwe variant omicronvariant is zeker in Nederland en dan hebben we natuurlijk ook de nieuwe maatregelen.
En juist die nieuwe maatregelen zorgt ervoor dat we aan de vooravond staan van een kleine burgeroorlog. Zo hebben we de mensen die een prik hebben gehaald en de mensen die dat weigeren.En als je het aantal mensen uit die laatste groep niet in de ziekenhuizen zou hebben gehad, dan zouden we niet het huidige maatregelenpakket hebben gehad. Schijnt een feit te zijn volgens het NRC.
In Hellevoetsluis is iemand nog verder gegaan met maatregelen, want daar waren in bushokjes van vervoerder EBS stickers geplakt met daarop de tekst 'zitplaat voor gevaccineerden', inclusief R-net logo onder welke naam EBS opereert in Voorne-Putten. Een woordvoerder heeft laten weten dat de stickers niet door EBS zijn aangebracht en dat de stickers die zijn aangetroffen onmiddellijk zijn verwijderd. Via.
Plaats reactie
10 reacties
Grotesmurf +3670
Omnicron-bushokje
Grotesmurf +3670
Koño di su mama!
HP +9910
Dat vond ik wel het meest geslaagde nummer van K3.
Lekkerdingdong +3029
hoezo heb je daar zo veel verstand van ... ?
HP +9910
Als het zo moet dan laat ik me nooit meer vaccineren.
Lekkerdingdong +3029
als jij zelf dood gaat , niet eerst andere mensen mee besmetten heh
HP +9910
In de laatste adem nog wel proberen om mijn longen schoon te hoesten.
Lekkerdingdong +3029
maak een selfie heh
HP +9910
Zie avatar
Lekkerdingdong +3029
tijdens jouw 'In de laatste adem nog wel proberen om mijn longen schoon te hoesten.' bedoelde ik