Bij deze video weet je even niet of je naar een satirische video zit te kijken of dat J'Noah misschien wel het meest verwende kind van Nederland is. Het mannetje zit op de basisschool, maar krijgt een bedrag aan zakgeld waar zijn meeste leeftijdsgenootjes of generaties daarboven flink jaloers op zullen zijn. J'Noah krijgt namelijk het astronomische bedrag van 650 euro per maand aan kleedgeld.
Op TikTok hebben Zen & J’Noah een eigen account waarin ze hun dagelijkse beslommeringen delen. Zen vertelt vol trots dat J’Noah nu al 650 euro per maand aan zakgeld krijgt en dat hij dit ook gewoon uit mag geven. Sterker nog: zijn moeder filmt hem tijdens het shoppen. Vorige maand heeft hij al een peperdure nieuwe jas gekocht en nu is hij op zoek naar nieuwe schoenen. Waar de meeste leeftijdsgenootjes het moeten doen met een paar schoenen van hooguit een paar tientjes, gaan J’Noah en zijn moeder alleen voor het beste van het beste. Het arme kind was vorige maand niet geslaagd tijdens zijn shopping spree, dus helpt zijn moeder hem een handje mee. In ieder geval zorgt dat het bedrag wat hij aan kleedgeld krijgt voor verontwaardiging op het internet.
Plaats reactie
4 reacties
TBR +381
Al draagt een aap een gouden ring....
Lekkerdingdong +3059
en nog zeuren over een patatje oorlog tegenwoordig 4,85 kost op thuisbezorgd.nl heh
JeckvanGalder +1209
Vroeger moesten zijn overgroot-ouders elk jaar op de suikerplantages ploegen voor wat bakkeljouw met rijst. En deze lil nigga geeft 6barkies uit aan een jas waar hij over 9maanden te groot voor is. Gelukkig heeft onze koning sorry gezegd.
Wattman +1485
hahaha 650 euro ja hoor! 100% dat het gewoon gestolen waar is!