Er zijn dus mensen die echt helemaal geen geweten hebben en deze mensen proberen hun geld te verdienen met een hele bekende oplichtingstruc. Zo staan veel bejaarde mensen nog in het zogenaamde telefoonboek en is het voor oplichters dus heel erg makkelijk om een adres aan een telefoonnummer te koppelen. En hier moet je dus zeker je ouders en je opa en oma voor waarschuwen.
Deze oplichters bellen dan bijvoorbeeld dat er geld is geprobeerd af te schrijven van een rekening en dat ze iemand sturen om een pin pasje op te halen. Ze vragen er dan ook bij om je pincode op een blaadje te schrijven en in een envelop te stoppen. Ook zegt de persoon aan de telefoon dat er iemand komt om dit op te halen. Vervolgens gaat de bel en staat er inderdaad iemand om je pin pasje en pincode op te halen, waarna de rekening leeg wordt gepint.
Er zijn verschillende van deze trucs die door oplichters uit worden gehaald, maar ze hebben er dus geen enkele moeite mee om oudere mensen van hun zuurverdiende mensen te beroven. Zo dus ook waarschijnlijk in een seniorenflat in Rotterdam-Zuid. Alleen deze persoon is betrapt door andere mensen in de flat en zal hopelijk na een verhoor en onderzoek door de politie aangeklaagd kunnen worden voor oplichting. Via.
Topreactie
Gait +7013
Plattrappen die kakkerlak
Plaats reactie
6 reacties
nipe +2389
Weer zo'n hardwerkende goed opgeleide medelander?
wookywooky +200
Nigga's niggin
Simpelmans +8309
"Daar komen we niet voor mevrouw."
Gait +7013
Plattrappen die kakkerlak
Remspoor +1871
“om oudere mensen van hun zuurverdiende mensen te beroven”
Goh, nooit geweten dat opa en oma nog slaven in huis hebben.
HP +9960
Bleekjes om de neus. Kansloze.