Die oranje dwaas van een Trump was niet alles als president van Amerika zijnde, maar Joe Biden als leider van de vrije wereld is ook niet alles hoor. Helpt ook net dat Sleepy Joe inmiddels 79 levensjaren op de teller heeft staan.
Dat is soms best te merken. Neem dit huzarenstukje van onlangs. Beste man doet een praatje. Wil iemand de hand schudden die er helemaal niet is en weet het dan allemaal ook even niet meer.
Gaat dat allemaal wel goed daar aan de andere kant van de plas?
Topreactie
Simpelmans +8280
Ach, z'n voorganger (75) wilde z'n eigen dochter neuken. Dat vind ik problematischer dan iemand die even nadenkt wat hij nu gaat doen.
Plaats reactie
5 reacties
nipe +2370
in wat voor wereld leven we?
Amerika een seniele president, Rusland een dwaze gek in Nedeland een premier die alzheimer heeft en alleen het land bedonderd, een ex minister die zijn vriendjes bevoordeeld en dat ook vergeten is?
Aldnuut +1133
Vergeetachtigheid is een nationaal probleem in Nederland, dat geldt al helemaal voor de kiezers
Prikker +3254
Tot Biden aantrad was trump de met afstand allerslechtste president van Amerika, hetgeen best een prestatie was... maar Biden overtreft zelfs trump nog... Amerika is kapot.
Simpelmans +8280
Ach, z'n voorganger (75) wilde z'n eigen dochter neuken. Dat vind ik problematischer dan iemand die even nadenkt wat hij nu gaat doen.