We hebben weer een nieuwe knappe dame die wereldwijd viraal is gegaan. Zo hadden we eerder het Hawk Tuah-meisje, maar de dame die nu in de spotlight staat, heeft niets doms gezegd. Sydney Thomas is het zogenaamde ring-meisje, dat te zien was tijdens het gevecht tussen Jake Paul en Mike Tyson. We weten natuurlijk allemaal dat Jake Paul’s vriendin, Jutta Leerdam, er zeker mag zijn. Maar Sydney Thomas is de echte winnaar in de ring, weten we nu.
Ring girl Sydney Thomas gaat viraal
Sydney Thomas is nog maar 20 jaar oud en gaat viraal als een van de vijf ring girls die op het evenement werkten in het AT&T Stadium in Texas. Sydney is model en een social mediaster en wist de show te stelen, nadat veel kijkers haar zagen schitteren in de ring. Eén van de kijkers thuis noemde haar ‘de echte winnaar’, omdat ze meer actie in de tent bracht dan het echte gevecht. Hoewel Jake Paul het gevecht heeft gewonnen, hoefde hij daar maar weinig voor te doen. Tot echt vuurwerk kwam het niet en na acht rondes vond de jury het welletjes en werd Paul tot de winnaar gekroond. Daarmee zou hij miljoenen dollars mogen bijschrijven op zijn rekening.
Maar Sydney Thomas zijn we nog lang niet vergeten. Het model heeft een vervolg TikTok-video gemaakt over hoe ze wakker wordt en erachter komt dat ze viraal gegaan is. Ook die video wordt goed bekeken en maakt een rondje over de wereld. Het is ook helemaal geen straf om te kijken naar Sydney, weinig mannen die het erg zouden vinden als het Netflix beeld zou bevriezen met deze dame op het scherm. Via Sydney Thomas.
Plaats reactie
10 reacties
Mijnmoederiseenirritantkutwijfendan +2102
butter face
haar vriendin in groene bikini is knapper
Bijdehans +395
Jullie vergeten het belangrijkste: geen tattoos…
Lekkerdingdong +3028
cijferrrrrrrrrrr
gezicht : 9 ( zeer knap met een prachtige lach . maar alleen betwijfel ik of zij echt van natuur het blonde haar heeft )
lichaam : 8,5 ( nie dik maar ook nie skinny . vrouwen worden wel jaloers op'r )
leeftijd : 8,5 ( 20 jaar jong )
neukbaarheid : 9
Simpelmans +8198
Wat nou neukbaarheid een 9?
Homo.
Lekkerdingdong +3028
leg het eens uit dan
Simpelmans +8198
Hé lijkt Miss Universe wel, maar dan zonder enge ogen en kunststof tieten.
Lekkerdingdong +3028
Die Deense bedoel je?
Gait +6970
Allemaal hartstikke leuk, maar kan ze ook koken?
Lekkerdingdong +3028
ja , en nu ? wat ga je dan doen , gayT ?
Simpelmans +8198
Dat wordt voor gayt vanavond gewoon een lul met poep van de snackbar.