Mensen die van een feestje om te dansen houden en van wintersport, konden de afgelopen week terecht in Alpe d'Huez voor Tomorrowland Winter 2025. En als er sneeuw ligt, dan zijn er natuurlijk ook mensen die sneeuwballen gooien. En dat is schijnbaar dus ook gedaan naar mensen die een feestje aan het vieren waren op het VIP-deck.
En één meisje die op het VIP-deck aanwezig was vond zo'n sneeuwbal dus niet zo lekker. En dat is natuurlijk ook koud als je in de winter in een bikini een feestje aan het vieren bent. Dus gooide ze iets terug en moest iemand even een fles van haar afpakken, want de dame in kwestie wilde ook nog een fles naar beneden gooien. Via.
Plaats reactie
2 reacties
Lekkerdingdong +3015
geil
JeckvanGalder +1175
Bipolaire doorgeschoven snolletjes met een heel knap gezichtje en een vermogende papa. Ik hou er van. Dat ze zo heet zijn dat ze zelfs in de winter in bikini kunnen lopen. Miaaauw.