Gezelligheid in de Tweede Kamer, want een debat over emancipatie ontaarde in een kakofonie van verwijten. Kamerlid Sylvana Simons (Bij1) verweet PVV’er Harm Beertema intimidatie en Beertema verweet Simons rancune tegen blanken.
Commissievoorzitter Ockje Tellegen zag het gebibbel zo ontsporen dat ze de Kamerleden met een kleuterklas vergeleek en Simons een standje gaf over de mores in de Kamer. Sylvana is weer lekker op dreef, want recent beschuldigde ze Ferd Grapperhaus ook van racisme.
Topreactie
HeringTenkie +6646
Wat is die Simons toch een zelfingenomen en eindeloos zelfmedelijdende supertrut.
Plaats reactie
6 reacties
HeringTenkie +6646
Wat is die Simons toch een zelfingenomen en eindeloos zelfmedelijdende supertrut.
Sjoerd +2905
Ze is een hele toevoeging aan de politiek zeg.. Schandalig!
WanKwats +1829
En daar hebben we wederom een duidelijke reden waarom een kiesdrempel geen slecht idee is.
havoc +1091
ik zou bij Silly zo'n rode bal in der mond doen en dan zo'n ezels hoedje op en dan in de hoek zetten. Tijd dat ze dat soort mini partijtjes geen stem meer geven in de politiek...kost alleen tijd , geld en ergenis. Syl ook altijd met haar zwarte piet kaart trekken.
Grotesmurf +3658
En dan net als je denkt dat we met zijn allen niet dieper kunnen zinken trekt dit mormel d´r scheur weer open........Tijd voor vakantie!
Grotesmurf +3658
en JA ben een bruine man niet zwart.
HP +9863
Ik zou haar doen. Ze mag kiezen uit blank zaad, wit zaad of toch zwart zaad. Desnoods kwak ik er nog wat zangzaad uit.
Lekkerdingdong +3014
maak een selfie ervan heh
HP +9863
Ik zorg voor uitgelekte foto's.
Lekkerdingdong +3014
oh jaa , 'uitgelekt'... het woord van dit jaar heh