Doorgaans is het op zondagochtend lekker doorrijden op de snelwegen. Het grootste deel van de mensen is vrij, ligt nog op één oor en heeft rond half 7 in de ochtend absoluut geen behoefte om de weg op te gaan. Dat is bij ons zo, maar ook op de Belgische ring van Brussel.
Toch is het niet zo dat je dan onbezorgd kunt doorrijden. Op zulke momenten zijn er namelijk ook mensen die vermoedelijk de hele nacht hebben doorgehaald en nog helemaal knetter zijn van een nachtje feesten. Hoewel dit slechts een vermoeden is, begrijp je wat we bedoelen als je de beelden ziet.
Als je twee rijstroken nodig hebt, alle kanten opgaat en zelfs de vangrail een stevige beuk verkoopt tijdens het rijden, dan durven wij wel te claimen dat je er op dat moment niet helemaal met je hoofd bij was. Gewoon leip dus.
Plaats reactie
5 reacties
bj1969 +1
Typisch gevalletje met je mobieltje bezig zijn en niet met de weg
HP +10055
Automobieltje?
HP +10055
Op de Belgische ring van Brussel....dus op de Duitse of Franse ring van Brussel gaat het er beter aan toe?
Wattman +1487
belgie? lijkt me sterk gezien de conditie van de snelweg
Thelles +3086
Aan de muziek te horen komt dit filmpje uit 1996….