Zoals we vandaag al eerder hebben kunnen zien, is Nijmegen even the place to be. Van een noodlanding van een luchtballon tot met z'n allen "van links naar rechts", in Nijmegen hebben ze het gaande. En dat terwijl er ook nog eens een 4Daagse is daar. Of was het nou omdat... Nou ja, maakt ook niet uit.
Toch is het niet alleen maar koek en ei daar in Gelderland. Feestjes zat, genoeg mensen op de been en dan heb je altijd rotte appels. Het is doorgaans maar een klein groepje, maar oh, wat kunnen ze de sfeer dan bederven. Aanschouw het Tokkievolk dat weer zo nodig moet matten. Joehoe, kansloze pikkies, ga eens een feestje vieren, joh. Duizenden en duizenden mensen geven jullie al het goede voorbeeld. Stumpers!
Topreactie
HP +9857
Mosh pit.
Plaats reactie
3 reacties
JeMoeder +2815
Wij vinden het ook niet leuk dat jij geen huis kunt kopen of huren, laat staan zicht hebt op een nieuwe auto en een fatsoenlijk leven buiten de woke kringen kunt leiden. Maar om dan te gaan vechten met mensen die net 40 km hebben gewandeld is wel heel zwaktebottie.
HP +9857
Mosh pit.
Grotesmurf +3658
De "tikkie tokkie walkie". Heulemoal 2023! Ohja en vechten kunnen ze ook al niet, genderneutraalios?