Weet je wat ook niet handig is en waar je best een beetje spijt van kunt hebben? Als je de vrouw met wie je al 17 jaar getrouwd bent en kinderen hebt gekregen, bedriegt door met een andere dame een liefdesdansje te maken in de achterbak van je vaders ludospace.
Wat het dan helemaal vervelend maakt, is als je vrouw je betrapt terwijl je aan het knuffeldansen bent, met je broek op je enkels, en je danspartner is ook nog aanwezig. Oh, en naast het feit dat dit verre van een romantische plek is voor een vreemdgaansessie, zijn je kinderen ook nog eens in een taxi naast de plek waar de daad zich heeft afgespeeld.
Nee maatje, dit is niet goed. Geheel niet goed. Zeker niet als je aanstaande ex de beelden het web op slingert. Overigens, wel terecht.

Topreactie
Kutvolk +177
Nog knap dat hij het zo lang volhoudt met een vrouw met zo'n stem
Plaats reactie
5 reacties
GrappigeIdioot +2381
volgens mij is ze boos
Simpelmans +8250
Das een heterdaadje
Kutvolk +177
Nog knap dat hij het zo lang volhoudt met een vrouw met zo'n stem
Thelles +3031
Ze is zo te horen wel dol op ” fucking ” …, vraag me af waarom hij op zoek ging naar nog meer fucking…
Kutvolk +177
Soms kun je er geen genoeg van krijgen