Zo, Glennis Grace is dinsdagavond vrijgelaten nadat ze drie dagen eerder werd aangehouden vanwege een mishandeling in een Jumbo supermarkt in Amsterdam. Samen met twee medeverdachten, waaronder haar 15-jarige zoon Anthony, is Glennis heengezonden. Wel blijft het drietal nog wel te boek staan als verdachte, maar voor het onderzoek is het niet langer nodig om ze vast te houden.
Glenda Batta, zoals Glennis Grace eigenlijk heet, werd gearresteerd nadat haar zoon uit een supermarkt was gegooid voor het roken van een e-sigaret. Glennis is later met een knokploeg verhaal gaan halen bij de supermarkt en toen liet het echt helemaal uit de klauwen. De politie spreekt van "fors openlijk geweld". Let dus een beetje op als je boodschappen doet en Glennis is in de building.
Topreactie
Sander +522
Beetje een Marokkaan uithangen?! kutwijf
Plaats reactie
2 reacties
Shigoya +631
Alles staat op beeld, geen supermarkt zonder camera's. Er is echt wel een reden waarom ze haar zolang hebben vastgehouden maar gewoon domweg de vermaarde onschuld blijven spelen doet het natuurlijk ook goed.
Sander +522
Beetje een Marokkaan uithangen?! kutwijf