Wij zijn soms ook wel romantisch. Zeker als het je een avondje scoren oplevert. Gewoon even een bosje bloemen halen voor dat meissie van je, of een doosje chocolaatjes. Ach, stelletje sukkels voor de liefde. Als je romantisch genoeg bent, kom je nooit meer van je vriendin af. En daar wil ze dan ook best wel ver in gaan om dat te laten merken. Zo ook deze dame.
Ze is verliefd op Kevin, en dat mag heel de wereld weten. Dus is Ana hier naar een tattooshop gerend, om een weloverwogen besluit te nemen. Ze laat namelijk de naam van haar vriend tatoeëren. Ja, dat is al link als je het op een been laat doen, maar Ana gaat nog een stapje verder. Ze laat zijn naam op haar voorhoofd zetten. Nu is voor iedereen duidelijk dat ze bij Kevin hoort. Dat heeft ze alleen niet met hem overlegd, dus nu is de grote vraag natuurlijk of hij het leuk vindt. Het zou nogal vervelend voor haar zijn als hij zegt: ‘Met zo’n gek wil ik niet door de stad lopen, ik sta voor paal. Zoek lekker een ander vriendje.’ Via.
Topreactie
Simpelmans +8473
Ik de contactadvertentie erna: "jonge vrouw, blond, tattootje hier en daar, zwaar debiel, zoekt gast. Maakt niet uit hoe die eruit ziet, als ie maar kevin heet."
Plaats reactie
7 reacties
Prikker +3295
HIerna maakte Kevan het gelijk uit.
Gait +7071
Nooit meer solliciteren, handig man!
modbeek +1092
En de follow up? Ik neem aan dat toen Kevin zag hoe gestoord zijn wijf was hij dat mokkel meteen buiten heeft getrapt. Die beelden wil ik zien!
Simpelmans +8473
Ik de contactadvertentie erna: "jonge vrouw, blond, tattootje hier en daar, zwaar debiel, zoekt gast. Maakt niet uit hoe die eruit ziet, als ie maar kevin heet."
sarcasper +0
ze had beter een L op haar voorhoofd kunnen laten tatoeëren
toedeliedoooo +1517
arme kevin ..... kan dat nu niet meer inruilen
Mijnmoederiseenirritantkutwijfendan +2104
marginaal wijf.
Tommie +5111
totdat Kevin vreemdgaat...