Vroeger, als je haar uit je kop viel, dan was dat gewoon wat het was. Er waren wel zogenaamde huis-, tuin- en keukenmiddeltjes om daar iets tegen te doen, maar die hielpen toch niet echt. Zo ging het fabeltje dat je als kale kerel een koe over je kale kop moest laten likken of dat je dagelijks olijfolie in je resterende haar moest smeren om het terug te laten groeien.
Vandaag de dag pak je het vliegtuig naar Turkije en laat je wat haar van je bil naar je hoofd verplaatsen, en dan kun je er weer even tegenaan. De zogenaamde Turkish Hairlines-methode. Niet ideaal, maar beter dan helemaal geen dak.
En dan is er nog een optie. Juan laat even zien wat zijn oplossing is voor een kaal weiland. Hij heeft gewoon de lokale plaatjesprikker aan het werk gezet: een tattoo van een nette haardos. Je moet het willen, maar aardig gelukt is het. Volgens de tatoeëerder zelf dan.
Plaats reactie
1 reacties
Tommie +4999
Nooit meer haaruitval maar wel opgescheept met Hitler kapseltje....