Dat golf geen contactsport is, ging onlangs niet op voor een groepje Canadese golfers. Op de Two Eagles Golf Course in West Kelowna, net buiten Vancouver, liep een fittie over ‘slow play’ compleet uit de hand. Wat begon als wat onderlinge irritatie over het trage tempo van het spel, eindigde in een regelrechte knokpartij waarbij één persoon een gebroken kaak opliep.
Volgens lokale media begon de spanning al vroeg tijdens de partij. De eerste groep voelde zich opgejaagd, terwijl de tweede groep zich ergerde aan het slakkentempo. De situatie escaleerde volledig toen iemand uit de tweede flight een bal sloeg die nét iets te dicht in de buurt van de eerste groep terechtkwam. Woorden werden uitgewisseld, vervolgens vuisten, en binnen no time werd er meer geslagen dan op een gemiddelde driving range.
De Royal Canadian Mounted Police (RCMP) bevestigt dat alle betrokkenen inmiddels zijn geïdentificeerd. Er loopt een onderzoek naar het incident, en het is nog niet duidelijk of er arrestaties of aanklachten volgen.
Een golfbaan die verandert in een boksring, dat zien we toch niet vaak. Helaas zijn de beelden wel opgenomen met een Nokia uit 2006 of zoiets dergelijks – vast een N93.
Plaats reactie
2 reacties
Brainfart +1579
Die ouwe is niet voor de poes die klapt er ff flink bovenop.
HP +10031
Ik was op voorhand al voor team blauw.